ul. Augustówka 26       02-981 Warszawa

ADRES

TEL

+48 601 230 344

E-MAIL

biuro@decorservice.pl

KONTAKT

DECORSERVICE

O NAS

W ciągu ponad 20 lat zgromadziliśmy bogatą kolekcję sztukaterii gipsowej. Obecnie mamy w ofercie ponad 300 wzorów. Staramy się, aby nasze sztukaterie wyróżniała wyjątkowa głębia i wyrazistość ornamentów. Dzięki temu z dumą możemy stwierdzić, że każdy nasz klient jest zadowolony z dekoracji sztukatorskich, które wykonaliśmy.

 

Szeroka oferta sztukaterii gipsowej

Montaż i naprawa sztukaterii

Nasz zespół doświadczonych sztukatorów potrafi fachowo zamontować i połączyć różnego rodzaju elementy wystroju sztukatorskiego, tak by tworzyły jedną spójną całość. Potrafimy przywrócić świetność starym sztukateriom poprzez umiejętne usunięcie starych powłok malarskich i ubytków, naprawę i odtworzenie brakujących fragmentów.

 

 

Restauracja zabytków

Uprawnienia konserwatorskie

Po ponad 20 latach doświadczeń dysponujemy wiedzą i umiejętnościami potwierdzonymi uprawnieniami do prowadzenia prac konserwatorskich na obiektach zabytkowych, wydanymi przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Warszawie.

Przygodę z restauracją zabytków zaczynaliśmy w Zamku Królewskim w Warszawie. Potem doskonaliliśmy swój warsztat restaurując Pałac Prezydencki, Belweder, Ambasadę Grecji, Pałac Tyszkiewiczów w Zatroczu na Litwie, warszawskie pałace takie jak Pałac Namiestnikowski, Blanka i Lesserów, Nuncjaturę Apostolską oraz Pałac Tyszkiewiczów-Potockich przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Prowadziliśmy również prace konserwatorskie w Teatrze Roma, jak również wykonaliśmy konserwację Bramy Głównej Uniwersytetu Warszawskiego i przeprowadziliśmy restaurację "Szklanego domu" przy ul. Mickiewicza, który jest jednym z ważniejszych dzieł warszawskiego modernizmu.

Posiadamy ponad 300 wzorów sztukaterii

 

 

Pałac Tyszkiewiczów-Potockich

 

 

Prace sztukatorskie

 

 

Nuncjatura Papieska, Warszawa

 

 

Renowacja klasztoru

w Trzebnicy

 

POLSKIEZABYTKI.PL - NASZA STRONA I WIELKA PASJA

Jeśli potrzebują Państwo wyceny sztukaterii i montażu, prosimy o wypełnienie FORMULARZA WYCENY na podstronie OFERTA