EKRANY

UKŁADY

EKRANY

UKŁADY

Kompozycje ekranowe - zastosowanie listw w pomieszczeniu

PRZYKŁADowe listwy do wykorzystania w ekranach 

Kliknij, aby powiększyć

Dekory w kompozycjach

Jeśli potrzebują Państwo wyceny sztukaterii i montażu, prosimy o wypełnienie FORMULARZA WYCENY na podstronie OFERTA

DETALE

FASETY

ROZETY

w kompozycjach

z ornamentem

wysokie

bez ornamentu

DETALE

FASETY

ROZETY

Kliknij, aby powiększyć

Kliknij, aby powiększyć

Kliknij, aby powiększyć

Dekory bez ornamentu

Dekory wysokie

DEKORy z ornamentem

DEKORY GIPSOWE

DECORSERVICE

DEKORY, w postaci listw ozdobnych stanowią doskonałe dopełnienie dekoracji sztukatorskiej ścian i sufitów przełamując ich jednolite, czasem monotonne połacie. Często tworzy się z nich dekoracyjne ekrany lub ramy, wprowadzając atrakcyjny wygląd wnętrza. 

Jak inne elementy sztukaterii gipsowej, zastosowane w domach, dworkach, restauracjach czy hotelach nadają im ekskluzywny wygląd i dodają prestiżu. Ci, którzy zwracają uwagę na wymiar zdrowotny i ekologiczny wybiorą dekory gipsowe, a niekoniecznie styropianowe lub poliuretanowe. O właściwościach sztukaterii gipsowej tutaj

Zawsze służymy radą i pomożemy naszym klientom dobrać wzór odpowiedni do ich wnętrz i gustów. Możemy zaproponować piękne kompozycje, łącząc dekory gipsowe z innymi elementami wystroju sztukatorskiego, jak fasety, czy rozety. Często efekty są oszołamiające. Oprócz efektownej dekoracji, gwarantujemy doskonałą trwałość elementów i odporność na uszkodzenia. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dekorów gipsowych DecorService, które podzieliliśmy na następujące kategorie (kliknij):

KONTAKT

biuro@decorservice.pl

E-MAIL

+48 601 230 344

TEL

ADRES

ul. Augustówka 26       02-981 Warszawa